ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME
65 položek celkem

Cena

50670
150670

Značky

Položek k zobrazení: 65
adžvajan
75 Kč

Celerová semínka představují úžasné ayurvédské koření pro normální trávení a diurézu. Očekávejte pikantní a hořkou chuť. Semena lze použít i zevně ve formě obkladu.

 

Latinský název: Apium graveolens

Sanskrt: Ajamoda

 

337
Áma páčana směs pro Pittu, 50g
170 Kč

Precizně a s láskou namíchaná ayurvédská směs pro lidi konstituce Pitta. Pitta je sanskrtské slovo, které znamená "oheň" nebo "hořet". Tuto směs doporučujeme pro očistné kůry nebo když objevíte žlutý povlak na jazyku.

 

Latinský název: Coriandrum sativum, Punica granatum, Mentha, Cinnamomum zeylanicum

Sanskrt: Pitta 

91
Anti-zmrzka, 5 g
110 Kč

Naše vlastní speciální ayurvédská směs koření pro dny, kdy si chcete dát zmrzlinu. Zmrzlina z pohledu ayurvédy neprospívá našemu tělu kvůli ochlazení. Možná jste to někdy pocítili i na trávení. Anti-zmrzka má za úkol minimalizovat negativa této studené dobroty. Směs obsahuje kardamom, bio listy růže stolisté, cejlonskou skořici a amchor-prášek z manga.

 

Latinské názvy koření ve směsi: Elettaria, Rosa, Cinnamomum verum, Mangifera indica

1310
Anýz - Pimpinella anisum, BIO, 50g
Tip
75 Kč

 

Ručně balený anýz, který ayurvéda považuje za ochlazující. Díky tomu se výborně hodí v letních měsících. Anýz je navíc skvělým prostředkem pro normální funkce střevního traktu, trávení a hodí se při kojení, kdy potřebujete správnou tvorbu mateřského mléka.

Latinský názevPimpinella anisum

Sanskrt:

737
Asafoetida - čertovo lejno
od 270 Kč

Přinášíme vám šetrně sušený kořenový latex ločidla "čertovo lejno", který je obrovskou raritou v ČR. Náš zdroj je 100% čistá asafoetida bez mouky, bez škrobu apod. Asafoetida představuje pryskyřici z kořenů tropických stromů, která se v tradiční indické ayurvédě používá jako podpůrný prostředek při nadýmání a bronchitidě.

Latinský název: Ferula assa-foetida

Sanskrt: Ferula assa-foetida / Hing

740/25G
Ayurvédská sůl, 250g
95 Kč

Získávejte minerály přirozenou, přírodní cestou, za pomoci kombinace tří solí - himalájské soli růžové, himalájské soli bílé a černé soli. Náš produkt je v přírodním stavu, bez dodatečného zpracování, které by omezilo dostupnost sodíku, draslíku nebo třeba železa.

229
Badyán - Badyáník pravý, 30 g
85 Kč

Známé koření ve formě hvězdiček - to je badyán, jedno z nejlepších koření pro normální trávení. Zbavte se zažívacích potíží tradiční přírodní cestou. Zároveň jde o významné ayurvédské koření pro přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

 

Latinský název: Illicium verum

SanskrtTakkola

76
Bazalka, 15g, BIO
55 Kč

Bazalka  je ayurvédská bylina s mimořádnými účinky na zklidnění, relaxaci a spánek. Pokud hledáte podporu nervového systému a psychiky, doporučujeme právě tuto přírodní cestu. Kromě toho je bazalka , v sanskrtu známá jako Surasa, vhodná i pro normální funkce dýchacího systému.

 

Latinský název: Ocimum basilicum

 

Sanskrt: Surasa

335
Bobkový list - krétský, 15 g
75 Kč

Krétský bobkový list přináší neopakovatelnou intenzitu aroma, chuti a barvy. Dostaňte do svého domova kus krétského slunce s tímto významným koření, které lze použít pro mnoho pokrmů. Bobkový list - tedy list vavřínu, navíc působí protizánětlivě, přispívá snížení patogenních mikroorganismů, hojení ran a patří mezi antioxidanty.

 

Latinský název: Laurus nobilis

Sanskrt: Taspatra

 

75
Brazilský růžový pepř, 40g
130 Kč

Brazilský růžový pepř a jeho bobule v té nejlepší podobě, nepřeschlé, plné chutě a výrazného aroma. Růžový pepř není klasickým pepřem, jsou to bobule pepřovce brazilského, latinsky Schinus terebinthifolius. Objevte jeho podmanivé aroma a vylepšete s ním pokrmy.

 

Latinský název: Schinus terebinthifolius

Sanskrt: Schinus terebinthifolius

 

86
Cejlonská skořice celá, 40g
Tip
120 Kč

Cejlonská skořice pravá / Skořicovník cejlonský bývala tak významným koření, že byla dávána jako dar králům a bohům. Liší se od běžně kupované, nepravé skořice čínské a rozdíly mezi nimi jsou značné. Skořice pravá přináší osvěžení těla a je prospěšná pro normální hladinu cukru v krvinormální stav pokožky a také patří mezi antioxidanty.

 

Latinský název: Cinnamomum zeylanicum

Sanskrt: Twak

336
Cejlonská skořice mletá, 50g
Tip
110 Kč

Cejlonská skořice pravá / Skořicovník cejlonský bývala tak významným koření, že byla dávána jako dar králům a bohům. Liší se od běžně kupované, nepravé skořice čínské a rozdíly mezi nimi jsou značné. Skořice pravá přináší osvěžení těla a je prospěšná pro normální hladinu cukru v krvinormální stav pokožky a také patří mezi antioxidanty. Máme ji pro vás i v mleté formě pro rychlé použití. 

 

Latinský název: Cinnamomum zeylanicum

Sanskrt: Twak

334
Nahoru
Další produkty