ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME
35 položek celkem

Cena

95700
195700

Značky

Položek k zobrazení: 35
Aloe vera kapsle 500 mg
od 350 Kč

Pečlivě ručně plněné kapsle s obsahem Aloe vera. Doplněk stravy, který příznivě zapůsobí na vaši obranyschopnost - imunitní systém, ale i na normální hladinu cukru v krvi a normální stav pokožky. Na výběr balení se 60 a 100 ks kapslí, kde každá kapsle obsahuje 500 mg extraktu. 

 

Latinský název: Aloe-indica-vera barbadensis

Sanskrt: Kumarí (mladá panna)

 

1106/60K
Aloe vera prášek 100g
350 Kč

100% přírodní, čistý a velice jemný prášek z Aloe Vera. Může být používán v kosmetice, protože přispívá normálnímu stavu pokožky a má čistící schopnosti. Aloe je tradiční součástí ayurvédy a prášek lze kombinovat s dalšími bylinami, například neemem nebo amlou.

 

Latinský název: Aloe indica – vera-barbadensis

Sanskrt: Kumarí (mladá panna)

788
Amalaki - Indický angrešt BIO, kapsle a prášek
od 350 Kč

Indické ovoce patřící mezi poklady ayurvédské medicíny. Pozitivně působí na imunitní systém a normální trávení. Indický angrešt pro vás pečlivě zpracováváme do formy kapslí a rozemletého prášku v RAW kvalitě. 

 

Latinský název: Emblica officinalis

Sanskrt: dhátrí, amla

791/PRA
šri jantra naše
525 Kč

Podpora zdraví a prevence

 

Latinský název

Sanskrt:

1127/100
Arjuna, Vrcholák pravý - kapsle 500mg, BIO
od 350 Kč

Arjuna neboli vrcholák pravý je antioxidantem a tradičním prvkem ayurvédské medicíny. Odedávna se ve východním lidovém léčitelství používá také jako prostředek pro činnost srdce a při různých srdečních onemocněních. Přinášíme vám ručně plněné kapsle s arjunou, kde každá obsahuje 500 mg BIO směsi. 

 

Latinský název: Terminalia arjuna

Sanskrt: Arjuna, Kakubha

 

794/PRA
Ashoka - saraka indická, prášek a kapsle, BIO
od 350 Kč

Ašoka neboli saraka indická je vysoký strom z Indie, Barmy a Malajsie. Přinášíme vám jeho sílu a duchovní výhody ve formě prášku nebo kapslí. Slovo Ashoka znamená v sanskrtu "žádný smutek" a je považováno za jeden z nejposvátnějších stromů v indické mytologii. Ashoka představuje skvělou cestu pro (před)menstruační komfort

 

Latinský název: Saraca indica

Sanskrt: Ašoka

797/PRA
Ašvagandha - kapsle a prášek, BIO
od 350 Kč

Ashwagandha přináší tu pravou sílu ayurvédské medicíny. Rostlina u nás známá jako vitánie snodárná je přezdívaná také jako indický ženšen nebo zimní třešeň. Patří mezi adaptogeny, což znamená, že přispívá duševnímu zdraví a relaxaci. Zpříjemněte si náladu čistě přírodní cestou s tradiční rostlinou ayurvédy, která je celosvětově stále populárnější.

 

Latinský název: Withania somnifera

Sanskrt: ašvagandha

800/PRA
Avipattikara churna, 100 g, BIO
350 Kč

Avipattikara Churna je jednou z nejúčinnějších ayurvédských formulací pro zvládnutí zdravotních problémů způsobených nerovnováhou dóši pitta, jako je kyselost, špatné trávení a pálení žáhy. Přinášíme vám tuto ručně míchanou směs z vysoce kvalitních zdrojů z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Latinské názvy koření ve směsi: Syzygium aromaticum, Zingiber officinalis, Piper longum, Piper nigrum, Emblica officinalis, Terminalia bellirica, Terminalia chebula, Cyperus rotundus, Elettaria cardamomum, Cinnamomum tamala

Sanskrt:

1530
naše sri jantra
od 350 Kč

Bhringaraj je v ayurvédě nazýván rostlinou na vlasy. Kromě toho je tato rostlina příznivá pro normální činnost jater až žlučníku, přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a duševní zdraví. Přinášíme vám Bhringaraj v BIO kvalitě, ať si můžete účinky vychutnat naplno.

 

Latinský název: Eclipta alba

Sanskrt: Kešarája

806/PRA
Bibhitaki, Vrcholák myrobalánový - BIO
od 350 Kč

Vrcholák myrobalánový neboli bibithaki je jednou ze tří složek oblíbené tradiční ájurvédské směsi Triphala. Bibithaki má podle ayurvédy posilující účinek pro kaphu. Západní medicínou je považován antioxidant. Přispívá normální hladině cholesterolu v krvi a je příznivý pro imunitní systém a normální činnost jater. Vrcholák vám přinášíme v BIO kvalitě.

 

Latinský název: Terminalia belerica

Sanskrt: Baheda

809/PRA
Brahmi, Bakopa drobnolistá - BIO
od 350 Kč

Brahmí musí zajímat každého, kdo si libuje ve zdravém životním stylu. Tato rostlina je často používána v indické ayurvédské medicíně a můžete ji znát také jako Bakopu drobnolistou. Patří mezi antioxidanty, přispívá kognitivním funkcím - oběhu, koncentraci, paměti. Brahmí pro vás máme výhradně v BIO kvalitě.

 

Latinský název: Bacopa monniera

Sanskrt: Bráhmí

812/PRA
Dašamúla, Dashamoola - 100 g, BIO
350 Kč

Přinášíme vám směs mnoha bylin zvanou Dašamúla / Dashamoola, a to výhradně z kontrolovaného ekologického zemědělství. Dašamúla představuje starodávnou ayurvédskou formulaci deseti bylin, někdy nazývané také jako deset kořenů, která se používá v různých ayurvédských léčebných programech.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Aegle marmelos, Gmelia arborea, Stereospermum suaveolens, Premna integrifolia, Desmodium gangentium, Uravia lagopoides, Solanum indicum, Solanum xanthicarpum, Tribulus terrestris

Sanskrt: 

1524
Nahoru
Další produkty