ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME
48 položek celkem

Cena

85270
185270

Značky

Položek k zobrazení: 48
Agni čaj Kapha, 40g
130 Kč

Pečlivě ručně namíchaný čaj pro podporu trávení a trávícího ohně. Obsahuje fenykl, římský kmín, koriandr a černý pepř. Čaj vhodný pro každého, kdo se často potýká s pocity těžkosti po jídle a únavou. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Coriandrum sativum, Piper nigrum

Sanskrt

eco-friendlyfreshhand-made

112
Agni čaj Pitta-Kapha, 40g
130 Kč

Námi ručně a s láskou namíchaný čaj pro podporu trávení a trávicího ohně. Doporučujeme každému s pomalým metabolismem a trávicími potížemi. Vytvořen přesně podle ověřených ayurvédských postupů.

 

Latinský název bylin a koření ve směsiCoriandrum sativum, Cuminum cyminum, Zingiber officinale, Cinnamomum verum

Sanskrt

111
Agni čaj Pitta-Váta, 40g
130 Kč

Precizně ručně míchaný Agni čaj dle ayurvédských receptur. Agni Pitta-Váta doporučujeme pro podporu trávení a trávicího ohně. Vhodný také pro lidi s pomalým metabolismem.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Cardamomum, Foeniculum vulgare, Cinnamomum verum, Cymbopogon citratus

Sanskrt

109
agni pitta
130 Kč

Ayurvédský čaj ze série Agni. Tyto ručně a s láskou míchané čaje jsou určeny pro podporu trávení a trávicího ohně. Oceníte je také v případě, když máte pomalý metabolismus.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Coriandrum sativum, Cinnamomum verum

Sanskrt

 

113
Agni čaj Váta-Kapha, 40g
130 Kč

Ručně míchaný ayurvédský čaj na podporu trávení a pro pomalý metabolismus. Složen pouze z těch nejlepších surovin, stejně jako všechny naše ostatní Agni čaje. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Zingiber officinale, Cinnamomum verum

Sanskrt

110
Agni čaj Váta-Pitta, 40g
130 Kč

Ayurvédský čaj Váta-Pitta určený pro podporu trávení. Stejně jako všechny ostatní Agni čaje jsme ho ručně namíchali z nejlepších dostupných zdrojů léčivých rostlin.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Coriandrum sativum, Mentha

Sanskrt

108
Agni čaj Váta, 50g
130 Kč

Agni čaj určený pro trávení a zpomalený metabolismus. Stejně jako všechny ostatní Agni čaje je čaj Váta míchaný ručně z těch nejkvalitnějších surovin a přesně podle ayurvédské receptury.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Coriandrum sativum, Zingiber officinale

Sanskrt

114
Anti Kapha směs bylin pro přípravu čaje, 50g
200 Kč

Ayurvédská čajová směs, kterou jsme ručně namíchali z vysoce kvalitního koření. Připravena dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Tyto čaje pomáhají vrátit vychýlené dóši na své původní místo. Vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Phyllanthus emblica, Zingiber officinale, Piper nigrum, Cinnamomum verum, Syzygium aromaticum, Laurus nobilis

Sanskrt:

115
anti pitta
270 Kč

Ayurvédská čajová směs pro vychýlenou Pitta dóšu. Připravena ručně z vysoce kvalitních surovin dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Tyto ayurvédské čaje jsou vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu svých dóš.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Mentha, Phyllanthus emblica, Terminalia arjuna, Asparagus racemosus

Sanskrt:

116
Anti Váta směs bylin pro přípravu čaje, 50g
Tip
180 Kč

Ayurvédská čajová směs pro navrácení dóši Váta na své původní místo. Připravena s pečlivostí a láskou dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Glycyrrhiza glabra, Cuminum cyminum, Zingiber officinale, Amomum, Trachyspermum ammi, Cymbopogon citratus

Sanskrt:

117
Antivir - ayurvédský čaj pro imunitu a prevenci, 40g
Tip
140 Kč

Směs tradičních i méně tradičních bylin pro přípravu lahodného čaje, který podpoří obranyschopnost a imunitní systém. Řada obsažených bylin má také antioxidační, antibakteriální a spoustu dalších blahodárných účinků. Připraveno výhradně ručně, s láskou a podle osvědčených ayurvédských receptur. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Echinacea, Olea, Zingiber officinale, Phyllanthus emblica, Melissa officinalis, Sambucus nigra, Hippophae

Sanskrt

7
Ayurvédská čajová směs - Cyklus v harmonii, 50g
140 Kč

Tuto ayurvédskou směs jsme stejně jako naše další čajové směsi namíchali výhradně ručně. Doporučujeme popíjet při nerovnováze menstruačního cyklu, nepravidelné menstruaci, silné, bolestivé nebo zpožděné až nepřítomné menstruaci. Většina hormonálních funkcí je spojena s nervovým systémem, který je primárně spjatý s dóšou Váta.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Angelica sinensis, Vitex, Actaea racemosa, Artemisia vulgaris, Glycyrrhiza glabra, Foeniculum vulgare, Cinnamomum verum, Valeriana officinalis

Sanskrt:

 

98
Nahoru
Další produkty