ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Směsi bylin

7 položek celkem

Cena

350525
1350525

Značky

Položek k zobrazení: 7
šri jantra naše
525 Kč

Podpora zdraví a prevence

 

Latinský název

Sanskrt:

1127/100
Avipattikara churna, 100 g, BIO
350 Kč

Avipattikara Churna je jednou z nejúčinnějších ayurvédských formulací pro zvládnutí zdravotních problémů způsobených nerovnováhou dóši pitta, jako je kyselost, špatné trávení a pálení žáhy. Přinášíme vám tuto ručně míchanou směs z vysoce kvalitních zdrojů z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Latinské názvy koření ve směsi: Syzygium aromaticum, Zingiber officinalis, Piper longum, Piper nigrum, Emblica officinalis, Terminalia bellirica, Terminalia chebula, Cyperus rotundus, Elettaria cardamomum, Cinnamomum tamala

Sanskrt:

1530
Dašamúla, Dashamoola - 100 g, BIO
350 Kč

Přinášíme vám směs mnoha bylin zvanou Dašamúla / Dashamoola, a to výhradně z kontrolovaného ekologického zemědělství. Dašamúla představuje starodávnou ayurvédskou formulaci deseti bylin, někdy nazývané také jako deset kořenů, která se používá v různých ayurvédských léčebných programech.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Aegle marmelos, Gmelia arborea, Stereospermum suaveolens, Premna integrifolia, Desmodium gangentium, Uravia lagopoides, Solanum indicum, Solanum xanthicarpum, Tribulus terrestris

Sanskrt: 

1524
Pro klid duše, směs 3 bylin - shankhapushpi, tulsi, gotu kola
od 350 Kč

Tuto směs tří bylin - shankapuspi, tulsi a gotu kola, doporučujeme při nervozitě, strachu, přetíženém nervovém systému, napětí, stresu a při náročných stresových situacích. Bylinky mají totiž významný vliv na duševní zdraví a gotu kola je adaptogen.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Convolvulus pluricaulis, Ocimum tenuiflorum, Centella asiatica

Sanskrt:

 

881/KAP
Sitopaladi, ayurvédská směs, 100g, BIO
Tip
350 Kč

Ayurvédská bylinná směs, která pomáhá snížit Kapha a Váta dóšu. Tradiční přípravek užívaný při nastydnutí. Doporučujeme vyzkoušet s medem, ghí, vodou nebo jinými bylinnými přípravky. Všechny složky směsi jsou výhradně z kontrolovaného organického pěstování. Bez laktózy, lepku a čistě veganské.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Piper longum, Elettaria cardamomum, Cinnamomum Zeylanicum, Bambusa arundinacea

Sanskrt

1521
Triphala, BIO
Tip
od 390 Kč

Triphala je velmi účinná a celosvětově známá ayurvédská směs plodů tří bylin - Amalaki, Bibhitaki a Haritaki. Vyvážená směs Triphala, kterou mícháme ručně a s láskou, přináší především úlevu v oblasti trávení, vylučování a normální činnosti gastrontestinálního traktu. Jednotlivé plody však mají mnohem více benefitů, proto jde o jednu z nejvýznamnějších ayurvédských směsí.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Emblica officinalis, Terminalia belerica, Terminalia chebula

Sanskrt:

869/PRA
Zdravé nervy - směs bylin
od 350 Kč

Máme pro vás pečlivě namíchnou směs, kterou jsme dle primárního zaměření nazvali Zdravé nervy. Obsahuje samé významné ayurvédské byliny - brahmi, gotu kola, shankapusphi a kozlík lékařský. Je přímo zaměřena na duševní zdraví, kognitivní funkcenormální činnost cévní soustavy, ale vzhledem k mnoha účinkům obsažených bylin vám přinese mnohem víc.

 

Latinské názvy bylin ve směsiBacopa monnieri, Centella asiatica, Convolvulus prostratus, Valeriana officinalis

Sanskrt:

 

884/KAP