ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Jednotlivé byliny

27 položek celkem

Cena

95670
195670

Značky

Položek k zobrazení: 27
Aloe vera kapsle 500 mg
od 350 Kč

Pečlivě ručně plněné kapsle s obsahem Aloe vera. Doplněk stravy, který příznivě zapůsobí na vaši obranyschopnost - imunitní systém, ale i na normální hladinu cukru v krvi a normální stav pokožky. Na výběr balení se 60 a 100 ks kapslí, kde každá kapsle obsahuje 500 mg extraktu. 

 

Latinský název: Aloe-indica-vera barbadensis

Sanskrt: Kumarí (mladá panna)

 

1106/60K
Aloe vera prášek 100g
350 Kč

100% přírodní, čistý a velice jemný prášek z Aloe Vera. Může být používán v kosmetice, protože přispívá normálnímu stavu pokožky a má čistící schopnosti. Aloe je tradiční součástí ayurvédy a prášek lze kombinovat s dalšími bylinami, například neemem nebo amlou.

 

Latinský název: Aloe indica – vera-barbadensis

Sanskrt: Kumarí (mladá panna)

788
Amalaki - Indický angrešt BIO, kapsle a prášek
od 350 Kč

Indické ovoce patřící mezi poklady ayurvédské medicíny. Pozitivně působí na imunitní systém a normální trávení. Indický angrešt pro vás pečlivě zpracováváme do formy kapslí a rozemletého prášku v RAW kvalitě. 

 

Latinský název: Emblica officinalis

Sanskrt: dhátrí, amla

791/PRA
Arjuna, Vrcholák pravý - kapsle 500mg, BIO
od 350 Kč

Arjuna neboli vrcholák pravý je antioxidantem a tradičním prvkem ayurvédské medicíny. Odedávna se ve východním lidovém léčitelství používá také jako prostředek pro činnost srdce a při různých srdečních onemocněních. Přinášíme vám ručně plněné kapsle s arjunou, kde každá obsahuje 500 mg BIO směsi. 

 

Latinský název: Terminalia arjuna

Sanskrt: Arjuna, Kakubha

 

794/PRA
Ashoka - saraka indická, prášek a kapsle, BIO
od 350 Kč

Ašoka neboli saraka indická je vysoký strom z Indie, Barmy a Malajsie. Přinášíme vám jeho sílu a duchovní výhody ve formě prášku nebo kapslí. Slovo Ashoka znamená v sanskrtu "žádný smutek" a je považováno za jeden z nejposvátnějších stromů v indické mytologii. Ashoka představuje skvělou cestu pro (před)menstruační komfort

 

Latinský název: Saraca indica

Sanskrt: Ašoka

797/PRA
Ašvagandha - kapsle a prášek, BIO
od 350 Kč

Ashwagandha přináší tu pravou sílu ayurvédské medicíny. Rostlina u nás známá jako vitánie snodárná je přezdívaná také jako indický ženšen nebo zimní třešeň. Patří mezi adaptogeny, což znamená, že přispívá duševnímu zdraví a relaxaci. Zpříjemněte si náladu čistě přírodní cestou s tradiční rostlinou ayurvédy, která je celosvětově stále populárnější.

 

Latinský název: Withania somnifera

Sanskrt: ašvagandha

800/PRA
naše sri jantra
od 350 Kč

Bhringaraj je v ayurvédě nazýván rostlinou na vlasy. Kromě toho je tato rostlina příznivá pro normální činnost jater až žlučníku, přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a duševní zdraví. Přinášíme vám Bhringaraj v BIO kvalitě, ať si můžete účinky vychutnat naplno.

 

Latinský název: Eclipta alba

Sanskrt: Kešarája

806/PRA
Bibhitaki, Vrcholák myrobalánový - BIO
od 350 Kč

Vrcholák myrobalánový neboli bibithaki je jednou ze tří složek oblíbené tradiční ájurvédské směsi Triphala. Bibithaki má podle ayurvédy posilující účinek pro kaphu. Západní medicínou je považován antioxidant. Přispívá normální hladině cholesterolu v krvi a je příznivý pro imunitní systém a normální činnost jater. Vrcholák vám přinášíme v BIO kvalitě.

 

Latinský název: Terminalia belerica

Sanskrt: Baheda

809/PRA
Brahmi, Bakopa drobnolistá - BIO
od 350 Kč

Brahmí musí zajímat každého, kdo si libuje ve zdravém životním stylu. Tato rostlina je často používána v indické ayurvédské medicíně a můžete ji znát také jako Bakopu drobnolistou. Patří mezi antioxidanty, přispívá kognitivním funkcím - oběhu, koncentraci, paměti. Brahmí pro vás máme výhradně v BIO kvalitě.

 

Latinský název: Bacopa monniera

Sanskrt: Bráhmí

812/PRA
Gokshura, Tribulus terrestris - BIO
od 350 Kč

Připravte si jednoduše silný a velmi účinný odvar z kotvičníku zemního, známého v ayurvédě jako Gokshura. V Indii je Gokshura používána v ayurvédské medicíně k léčbě mnoha zdravotních obtíží. Kotvičník přispívá přirozené obranyschopnosti - imunitnímu systému a je důležitý pro pohlavní orgány - hormonální aktivitu.

 

Latinský název: Tribulus terrestris

Sanskrt: Švadamstra

 

815/PRA
Gotu kola - Pupečník asijský, BIO
od 350 Kč

Léčivé vlastnosti Gotu kola, v Asii přezdívané "zdroj života", se využívají v tradiční ayurvédské, africké a čínské medicíně po tisíce let. Rostlina patří mezi adaptogeny - přispívá duševnímu zdraví. Bez pochyby si pupečník oblíbíte také pro normální trávení, chuť k jídlunormální činnost kardiovaskulárního systému.

 

Latinský název: Centella asiatica

Sanskrt: Mandúka-parní

818/PRA
giloy 2605574 1280
od 350 Kč

Chebule srdčitá neboli Guduči je vynikající a v ayurvédě posvátná bylinka, kterou vám přinášíme v BIO kvalitě ve formě churrna (prášek) nebo v kapslích. Patří mezi antioxidanty, je významná pro imunitu a má adaptogenní účinky. Doporučujeme také v kombinaci se skořicí nebo zázvorem.

 

Latinský název: Tinospora cordifolia

Sanskrt: gudúči/amrtá/ čakra-lakšana

824/PRA
Nahoru
Další produkty