ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Harmonizační čaje pro zklidnění dóš

8 položek celkem

Cena

120140
1120140

Značky

Položek k zobrazení: 8
Čajová směs pro harmonii mysli, 30g, čaj
Tip
140 Kč

Čajová směs pro zklidnění v této hektické době. Dopřejte si pohodu díky bylinkám, které mají relaxační účinky. V ručně míchané směsi bylin najdete od meduňky přes sedmikrásku až po vzácný krétský diktamnus.

 

Latinské názvy obsažených bylin: Melissa officinalis, Hypericum perforatum, Bellis, Matricaria chamomilla, Passiflora, Thymus, Origanum Dictamnus

Sanskrt:

 

1046
Harmonizační čaj Kapha, 40g
120 Kč

Fyziologicky jsou v každém z nás zastoupeny všechny tři dóši, jen v různém poměru. Harmonizační čaje jsme pečlivě ručně připravili pro jejich zklidnění. Harmonizační čaj Kapha je vhodný pro Kapha konstituci, Kapha nerovnováhu nebo Kapha sezónu. Kapha je zdrojem síly i stálosti - uklidněte ji a sebe. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Thymus vulgaris, Syzygium aromaticum, Trigonella foenum-graecum, Zingiber officinale

Sanskrt

 

105
Harmonizační čaj Pitta-Kapha, 40g
120 Kč

Ručně míchaný harmonizační čaj pro dóšy Pitta a Kapha. Popíjením podpoříte jejich zklidnění, ale čaj dokáže sloužit i jako prevence. Pitta je zodpovědná za proces trávení a metabolismus. Kapha je spjata s imunitním systémem a celkovou odolností organismu. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsiLavandula, Ocimum basilicum, Cymbopogon citratus, Cinnamomum verum

Sanskrt

101
Harmonizační čaj Pitta-Váta, 40g
120 Kč

 

Ručně míchaný harmonizační čaj pro dóšy Pitta a Váta. Popíjením podpoříte jejich zklidnění, ale čaj dokáže sloužit i jako prevence. Pitta je zodpovědná za proces trávení a metabolismus. Váta je nejdůležitější složkou systému tridóši. Je královnou dóš. V těle zodpovídá za fyzické pohyby i nervové pochody.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Lavandula, Cymbopogon citratus, Jasminum, Ocimum basilicum, Amomum

Sanskrt

104
Harmonizační čaj Pitta, 40g
120 Kč

Ručně a s láskou míchaný ayurvédský čaj, který se skládá z římského kmínu, koriandru, fenyklu, růže a kardamomu. Jeho přípravou a popíjením zklidníte dóšu Pitta, která v těle ovlivňuje metabolismus, trávení a vstřebávání živin. Čaj může sloužit také jako prevence.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Cuminum cyminum, Coriandrum sativum, Foeniculum vulgare, Rosa, Amomum

Sanskrt

 

106
Harmonizační čaj Váta-Kapha, 40g
120 Kč

Handmade směs bylin pro přípravu harmonizačního ayurvédského čaje. Tímto čajem s obsahem bazalky, zázvoru, hřebíčku a cejlonské skořice zklidníte dóšy Váta a Kapha. Váta je tvořena elementem vzduchu a prostoru, Kapha dvěma z pěti základních elementů - elementem země a vody. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsiOcimum basilicum, Zingiber officinale, Syzygium aromaticum, Cinnamomum verum

Sanskrt

102
Harmonizační čaj Váta-Pitta, 40g
120 Kč

Harmonizační ayurvédský čaj pro zklidnění dóši Váta-Pitta. Stejně jako všechny naše další čaje je tento namíchán a balen ručně. Obsahuje směs bylin, mezi kterými najdete lékořici, kardamon, fenykl, zázvor, heřmánek a růži. Čaj může sloužit i jako prevence.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Glycyrrhiza glabra, Amomum, Foeniculum vulgare, Zingiber officinale, Matricaria chamomilla, Rosa

Sanskrt:

103
Harmonizační čaj Váta, 40g
120 Kč

Harmonizační čaj složený z několika ručně namíchaných bylinek přesně podle ayurvédských postupů. Tato čajová směs slouží pro zklidnění dóši Váta. Pokud je váta mimo rovnováhu, můžete cítit úzkost, smutek, strach i deprese. Zvolněte své životní tempo a harmonizujte Vátu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Amomum, Cinnamomum verum, Trachyspermum ammi, Zingiber officinale

Sanskrt

107