ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Posílení imunity a nachlazení

10 položek celkem

Cena

85150
185150

Značky

Položek k zobrazení: 10
Antivir - ayurvédský čaj pro imunitu a prevenci, 40g
Tip
140 Kč

Směs tradičních i méně tradičních bylin pro přípravu lahodného čaje, který podpoří obranyschopnost a imunitní systém. Řada obsažených bylin má také antioxidační, antibakteriální a spoustu dalších blahodárných účinků. Připraveno výhradně ručně, s láskou a podle osvědčených ayurvédských receptur. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Echinacea, Olea, Zingiber officinale, Phyllanthus emblica, Melissa officinalis, Sambucus nigra, Hippophae

Sanskrt

7
Bylinná směs pro močové cesty a ledviny, 40g
130 Kč

Řada bylin má skvělé účinky na močové cesty a ledviny. Vybrali jsme ty nejlepší z nich a ručně z nich namíchali tuto lahodnou směs.

 

Latinský název bylin a koření ve směsiCentella asiatica, Arctostaphylos uva-ursi, Urtica, Valeriana officinalis, Althaea, Coriandrum sativum, Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Zingiber officinale

Sanskrt:

99
imunita
Tip
130 Kč

Složení: Šípek, lékořice, cejlonská skořice, citronová tráva, fenykl, černý pepř, suchý zázvor

234
Krétský diktamnus - Dobromysl krétská, 20g
85 Kč

Velice vzácná bylinka. Dokonce jedna z nejvzácnějších rostlin světa. Divoce roste pouze a na řeckém ostrově Kréta. Diktamnus se nazývá také jako krétské oregano. Má své nezastupitelné místo v řecké tradiční medicíně jako léčivo a afrodiziakum.

 

Latinský název: Origanum diktamnus

Sanskrt:

 

728
Krétský horský čaj - Malotira / Hojník krétský
Tip
od 110 Kč

Řecký/krétský horský čaj představuje významný druh Hojníku, který na planetě Zemi roste pouze na řecké Krétě a třech přilehlých ostrůvcích. Získáváme vždy ten nejlepší zdroj, který samotnými Řeky považován za nejlepší odrůdu řeckého horského čaje. Tradiční medicíny po celé Evropě na Hojník nedají dopustit. Považují ho téměř za všelék a přisuzují jeho pravidelnému pití mnoho benefitů pro zdraví.

 

Latinský název: Sideritis syriaca

Sanskrt:

725/20G
Masala Chai, 40g
140 Kč

Masala je tradiční indický čaj, který nechybí v žádné indické rodině. V překladu jde doslova o čaj s kořením. Tuto směs jsme připravili ručně a s láskou podle tradiční receptury, ať si můžete svoji oblíbenou masalu neboli yogi čaj co nejvíce vychutnat. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsiCinnamomum verum, Foeniculum vulgare, Syzygium aromaticum, Amomum, Vanilla, Myristica fragrans, Pimpinella anisum, Piper nigrum

Sanskrt

 

458
Samahan
Tip
Samahan
Skladem
od 130 Kč

Ayurvédský bylinný čaj složený ze čtrnácti druhů bylin a koření. Tuto unikátní a zároveň velmi tradiční směs doporučujeme na nachlazení a pro zahřátí organismu. Ověřená receptura, na kterou v Indii nedají dopustit. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Adhatoda vasica (kořen), Alpinia galanga (oddenek), Carum copticum (oddenek), Coriandrum sativum (semeno), Coscinium fenestratum (stopka), Cuminum cyminum (semeno), Evolvulus alsinoides (celá rostlina), Glycyrrhiza glabra (stopka), Hedyotis herbaceae (celá rostlina), Piper longum (plod), Piper nigrum (plod), Premna herbacea (kořen), Solanum xanthocarpum (celá rostlina), Zingiber officinale (oddenek).

Sanskrt:

731/10
Směs koření a bylin pro zdraví dýchacích cest, 25g
140 Kč

Precizně a s velkou láskou namíchaná směs koření a bylin, zaměřená na dýchací cesty. Kromě toho, že je velmi lahodná, má zahřívací efekt a při postupně se ochlazujícím počasí vám pomůže navodit pocit tepla. S tímto čajem, za vůně skořice a pepře, se budete vždy cítit pohodlně.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Sideritis syriaca, Cinnamomum verum, Piper longum, Piper nigrum, Glycyrrhiza

Sanskrt

 

1028
Svařáček - směs aromatického koření
140 Kč

Náš Svařáček, to je směs mnoha velmi aromatického koření, od vanilky, po cejlonskou skořici, kokosový cukr a sušené jablko. Tuto zahřívací směs můžete použít při přípravě svařeného vína nebo čaje na zahřátí - záleží na vaší chuti a preferenci. Svařáček s recepturou inspirovanou v ayurvédě pozvedne každý nápoj.

 

Latinský název bylin a koření ve směsiVanilla, Cinnamomum verum, Syzygium aromaticum, Illicium anisatum, Cocos nucifera, Citrus, Pupillam 

Sanskrt

776
Zlaté mléko, ayurvédská směs koření, 50g
150 Kč

Směs koření pro přípravu ayurvédského nápoje. Zaměřena na imunitní systém, obsahuje antioxidanty a přispívá normální činnosti nervové soustavy. Díky obsahu kurkumy, vanilky či pepře je směs velmi aromatická. Dá vám pocítit sílu ayurvédské přírodní medicíny. 

 

Latinský název koření ve směsi: Curcuma longa, Cinnamomum verum, Myristica fragrans, Piper nigrum, Zingiber officinale, Elettaria cardamomum, Vanilla planifolia, Crocus

Sanskrt

2