ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME
8 položek celkem

Cena

120270
1120270

Značky

Položek k zobrazení: 8
Anti Kapha směs bylin pro přípravu čaje, 50g
200 Kč

Ayurvédská čajová směs, kterou jsme ručně namíchali z vysoce kvalitního koření. Připravena dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Tyto čaje pomáhají vrátit vychýlené dóši na své původní místo. Vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Phyllanthus emblica, Zingiber officinale, Piper nigrum, Cinnamomum verum, Syzygium aromaticum, Laurus nobilis

Sanskrt:

115
anti pitta
270 Kč

Ayurvédská čajová směs pro vychýlenou Pitta dóšu. Připravena ručně z vysoce kvalitních surovin dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Tyto ayurvédské čaje jsou vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu svých dóš.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Mentha, Phyllanthus emblica, Terminalia arjuna, Asparagus racemosus

Sanskrt:

116
Harmonizační čaj Kapha, 40g
120 Kč

Fyziologicky jsou v každém z nás zastoupeny všechny tři dóši, jen v různém poměru. Harmonizační čaje jsme pečlivě ručně připravili pro jejich zklidnění. Harmonizační čaj Kapha je vhodný pro Kapha konstituci, Kapha nerovnováhu nebo Kapha sezónu. Kapha je zdrojem síly i stálosti - uklidněte ji a sebe. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Thymus vulgaris, Syzygium aromaticum, Trigonella foenum-graecum, Zingiber officinale

Sanskrt

 

105
Harmonizační čaj Pitta-Kapha, 40g
120 Kč

Ručně míchaný harmonizační čaj pro dóšy Pitta a Kapha. Popíjením podpoříte jejich zklidnění, ale čaj dokáže sloužit i jako prevence. Pitta je zodpovědná za proces trávení a metabolismus. Kapha je spjata s imunitním systémem a celkovou odolností organismu. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsiLavandula, Ocimum basilicum, Cymbopogon citratus, Cinnamomum verum

Sanskrt

101
Harmonizační čaj Pitta-Váta, 40g
120 Kč

 

Ručně míchaný harmonizační čaj pro dóšy Pitta a Váta. Popíjením podpoříte jejich zklidnění, ale čaj dokáže sloužit i jako prevence. Pitta je zodpovědná za proces trávení a metabolismus. Váta je nejdůležitější složkou systému tridóši. Je královnou dóš. V těle zodpovídá za fyzické pohyby i nervové pochody.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Lavandula, Cymbopogon citratus, Jasminum, Ocimum basilicum, Amomum

Sanskrt

104
Harmonizační čaj Váta-Kapha, 40g
120 Kč

Handmade směs bylin pro přípravu harmonizačního ayurvédského čaje. Tímto čajem s obsahem bazalky, zázvoru, hřebíčku a cejlonské skořice zklidníte dóšy Váta a Kapha. Váta je tvořena elementem vzduchu a prostoru, Kapha dvěma z pěti základních elementů - elementem země a vody. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsiOcimum basilicum, Zingiber officinale, Syzygium aromaticum, Cinnamomum verum

Sanskrt

102
Harmonizační čaj Váta-Pitta, 40g
120 Kč

Harmonizační ayurvédský čaj pro zklidnění dóši Váta-Pitta. Stejně jako všechny naše další čaje je tento namíchán a balen ručně. Obsahuje směs bylin, mezi kterými najdete lékořici, kardamon, fenykl, zázvor, heřmánek a růži. Čaj může sloužit i jako prevence.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Glycyrrhiza glabra, Amomum, Foeniculum vulgare, Zingiber officinale, Matricaria chamomilla, Rosa

Sanskrt:

103
Harmonizační čaj Váta, 40g
120 Kč

Harmonizační čaj složený z několika ručně namíchaných bylinek přesně podle ayurvédských postupů. Tato čajová směs slouží pro zklidnění dóši Váta. Pokud je váta mimo rovnováhu, můžete cítit úzkost, smutek, strach i deprese. Zvolněte své životní tempo a harmonizujte Vátu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Amomum, Cinnamomum verum, Trachyspermum ammi, Zingiber officinale

Sanskrt

107