ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Ayurvédská sůl, 250g

95 Kč
Skladem

Získávejte minerály přirozenou, přírodní cestou, za pomoci kombinace tří solí - himalájské soli růžové, himalájské soli bílé a černé soli. Náš produkt je v přírodním stavu, bez dodatečného zpracování, které by omezilo dostupnost sodíku, draslíku nebo třeba železa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace těchto tří solí těžených tradičními metodami je zdravější variantou používání soli. Každá ze solí obsahuje jiné minerály a nezadržuje vodu. Například himalájská sůl obsahuje 84 minerálů, které jsou důležité pro velké množství metabolických procesů. Jedná se přirozenou formu získávání přírodních minerálů. Obsahuje velké množství železa. Čím je sůl růžovější, tím více železa v ní je. Železo naše tělo potřebuje pro normální energetický metabolismus, normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, ale také přispívá k normální funkci imunitního systému a normálnímu přenosu kyslíku v těle. Vyvážený poměr sodíku a draslíku je stejně tak důležitý. Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální činnosti svalů.

Obsahuje: himalájská sůl růžová, himalájská sůl bílá, černá sůl