ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

O nás

Jsme malá rodinná manufaktura, která se "zamilovala" do koření a bylinek. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní koření a byliny z celého světa. Především se specializujeme na Indii a Srí Lanku. Na našich cestách za bylinkami, jsme poznali řadu drobných farmářů, kteří pěstují  tradičním způsobem, jak do dělali jejich předkové. Ekologicky s ohledem na životní prostředí. Což při sběru a pěstování koření a bylin není samozřejmosti. Mylná je i představa Evropana, že vše, co pochází z těchto zemí, je kvalitní, čisté, ekologické, FAIR TRADE.

Trvalo nám dlouho, než jsme našli ty vhodné dodavatele, kteří splňovali naše nároky na kvalitu, cenu i "férovost".

Při naší výrobě vycházíme z ayurvédské tradice a znalosti farmakologie každé rostlinky.

To nám pomáhá vytvořit harmonické směsi, které báječně chutnají a jednoduše se používají. Snažíme se, aby naše koření, bylinky, i směsi byly co nejčerstvější. Vyrábíme je v malém množství, bez používání konzervantů. Chceme vám představit byliny a koření z trochu jiného úhlu pohledu, než je běžné. Koncept energetického vlivu na naše tělo i mysl. Používání kvalitního koření má potenciál příznivě ovlivnit i naše zdraví.

A to tou nejpřirozenější cestou, kterou je jídlo.

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu královstvím koření a bylin.

Tým Ayurvéda Manufaktura

 

Ayurvéda Manufaktura s.r.o., Požární 474, 691 05 Zaječí, IČO: 06465081, C 102269 vedená u Krajského soudu v Brně