E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.

Ayurvédská čajová směs - Cyklus v harmonii, 50g

Neohodnoceno

Tuto ayurvédskou směs jsme stejně jako naše další čajové směsi namíchali výhradně ručně. Doporučujeme popíjet při nerovnováze menstruačního cyklu, nepravidelné menstruaci, silné, bolestivé nebo zpožděné až nepřítomné menstruaci. Většina hormonálních funkcí je spojena s nervovým systémem, který je primárně spjatý s dóšou Váta.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Angelica sinensis, Vitex, Actaea racemosa, Artemisia vulgaris, Glycyrrhiza glabra, Foeniculum vulgare, Cinnamomum verum, Valeriana officinalis

Sanskrt:

 


  • Skladem
140 Kč
Kategorie: ČAJE
 

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Hormony stojí za každou funkcí v našem tělem. Jsou vylučovány endokrinními žlázami a ty jsou zase úzce spjaty s nervovým systémem. Nervový systém je primárně spojený s dóšou Váta, která je nejdůležitější složkou systému tridóši. Dokonce se o ní říká, že je královnou dóš. A proto i většina hormonálních funkcí je spojena s Vátou.

Tuto čajovou směs vám doporučujeme připravovat a popíjet při nerovnováze menstruačního cyklu, nepravidelné menstruaci, silné, bolestivé menstruaci nebo při zpoždění menstruace.

 

Složení: Andělika čínská, drmek-semeno, ploštičník kořen, pelyněk černobýl, lékořice kořen, fenykl semena, cejlonská skořice, kozlík lékařský

Země původu: ČR