E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.
Tip

Antivir - ayurvédský čaj pro imunitu a prevenci, 40g

Neohodnoceno

Směs tradičních i méně tradičních bylin pro přípravu lahodného čaje, který podpoří obranyschopnost a imunitní systém. Řada obsažených bylin má také antioxidační, antibakteriální a spoustu dalších blahodárných účinků. Připraveno výhradně ručně, s láskou a podle osvědčených ayurvédských receptur. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Echinacea, Olea, Zingiber officinale, Phyllanthus emblica, Melissa officinalis, Sambucus nigra, Hippophae

Sanskrt


  • Skladem
140 Kč
Kategorie: ČAJE
 

Směs na čaj určená pro každého, koho často trápí potíže s dýchacími cestami a virová onemocnění. Byliny, které jsme ručně namíchali, působí preventivně na posílení dýchacích cest, na obranyschopnost, mají antibakteriální účinky a přispívají normálním funkcím imunitního systému, který viry a bakterie dokáží oslabit. Samotná třapatkovka (Echinacea) navíc přispívá normálním funkcím dolních močových cest a zázvor dokáže podpořit normální činnost kardiovaskulárního systému. Výjimečné účinky má olivový list, který obsahuje oleuropein. Náš Antivir čaj je tak mimořádně komplexním nápojem pro všechny, kterým na vlastním zdraví záleží. 

 

Množství: 40g 

Složení: echinacea květ, echinacea kořen, olivový list, zázvor, amalaki, meduňka, černý bez květ, rakytník

Země původu: ČR