E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.

Anti Kapha směs bylin pro přípravu čaje, 50g

Neohodnoceno

Ayurvédská čajová směs, kterou jsme ručně namíchali z vysoce kvalitního koření. Připravena dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Tyto čaje pomáhají vrátit vychýlené dóši na své původní místo. Vhodné pro každého, kdo chce znovu nastolit rovnováhu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Phyllanthus emblica, Zingiber officinale, Piper nigrum, Cinnamomum verum, Syzygium aromaticum, Laurus nobilis

Sanskrt:


  • Skladem
200 Kč
Kategorie: ČAJE
 

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Kapha je zdrojem síly i stálosti. V našem těle podle ayurvédy zodpovídá za tělesnou stavbu, přirozenou imunitu, růst, metabolismus tuků, tělesné funkce, výživu kloubů. Pokud se tato dóša vychýlí z rovnováhy, je k dispozici naše Anti Kapha směs bylin na přípravu čaje. Všechny "Anti" čajové směsi připravujeme ručně dle receptur ayurvédského lékaře dr. Patila z Puny. Jejich použití doporučujeme také v případě, když je větší problém, který trvá dlouho - má chronický charakter.

"Anti" ayurvédské čaje pomáhají vrátit vychýlené dóši na své původní místo.

 

Složení: Amla, zázvor, černý pepř, dlouhý pepř, cejlonská skořice, hřebíček, bobkový list

Země původu: ČR