ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Harmonizační čaj Kapha, 40g

120 Kč
Skladem

Fyziologicky jsou v každém z nás zastoupeny všechny tři dóši, jen v různém poměru. Harmonizační čaje jsme pečlivě ručně připravili pro jejich zklidnění. Harmonizační čaj Kapha je vhodný pro Kapha konstituci, Kapha nerovnováhu nebo Kapha sezónu. Kapha je zdrojem síly i stálosti - uklidněte ji a sebe. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Thymus vulgaris, Syzygium aromaticum, Trigonella foenum-graecum, Zingiber officinale

Sanskrt

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harmonizační čaje jsme připravili pro zklidnění vašich dóš. Mohou sloužit i jako prevence, nebo pokud problémy nejsou dlouhotrvající. A samozřejmě - doporučujeme harmonizační čaje popíjet v právě probíhající sezoně. 

Harmonizační čaj Kapha je vhodný pro Kapha konstituci, Kapha nerovnováhu nebo Kapha sezónu (přelom zimy a jaro cca do poloviny června). Kapha je sanskrtské slovo, které znamená "obejmout" nebo "držet spolu." Je zdrojem síly i stálosti a v těle zodpovídá od tělesné stavby po přirozenou imunitu, růst, metabolismus tuků, tělesné funkce, výživu kloubů a pokožky.

Nerovnováha Kaphy s sebou nese ztrátu chuti, letargii nebo problémy s dýchacími cestami a dutinami.

 

Užívání čaje:

Čaje je dobré užívat 2-3x denně, především během dne v době, kdy je daná dóša dominantní.

Pokud vám váš ayurvédský terapeut nedoporučí jinak, obvykle se užívají 2-3 x denně.

1 čajová lžička směsi= cca 2 g,           40 g balení = 20 dávek

Doporučené užívání většinou 6 týdnů – 3 měsíce

 

Složení: tymián, hřebíček, pískavice řecké seno, zázvor

Země původu: ČR