ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Premenstruační syndrom, čajová směs bylin, 40 g

130 Kč
Skladem

Je pro vás období před menstruací noční můrou, plnou změn nálad, podrážděni, úzkosti nebo nespavosti? V ayurvédě je známo, že premenstruační problémy bývají téměř vždy způsobeny poruchami v dóše váta. Proto jsme pečlivě namíchali tuto čajovou směs plnou mnoha lahodných bylin, které se na dóšu váta zaměřují. 

 

Latinské názvy obsažených bylin a koření: Vitex agnus-castus, Artemisia, Angelica archangelica, Valeriana officinalis, Acorus calamus, Foeniculum vulgare, Zingiber officinale

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa: 

Vírja: 

Vipáka: 

Dóša efekt: 

Hormony stojí za každou funkcí v našem těle. Jsou vylučovány endokrinními žlázami a ty jsou úzce spjaty s nervovým systémem, který je v ayurvédě primárně spojený s dóšou váta. A proto i většina hormonálních funkcí je spojena s vátou. Premenstruační problémy však mohou narušit i rovnováhu ostatních dvou dóš. Zaměřili jsme se na řešení takových problémů bylinnou cestou a připravili pro vás tuto čajovou směs.

Když tyto problémy přijdou, můžete pozorovat nepravidelnou menstruaci, křeče, silné bolesti hlavy, otoky, zadržování tekutiny, nesoustředěnost, nervozitu, podrážděnost, zlost, pocení a náhlé změny teploty. Není výjimečná ani únava, letargie, sentimentalita, střídavé chutě na slané, sladké, kyselé, přejídání a nespavost.

 

Složení: drnek, pelyněk, andělika, kozlík, puškvorec, fenykl, zázvor

Země původu: ČR