ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Premenopauza, čajová směs, 40 g

130 Kč
Skladem

Premenopauza není nemoc. Je to příchod změny metabolických funkcí. A nemusí být problémový, pokud tělu poskytnete náležitou podporu. Přesně pro tyto případy jsme s pečlivostí a láskou ručně namíchali tuto směs mnoha bylin. To ať vás v tomto období nic nezaskočí a snadno ho zvládnete.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Asparagus racemosus, Glycyrrhiza glabra, Angelica archangelica, Cuminum cyminum, Foeniculum vulgare, Cinnamomum, Crocus

Sanskrt:

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Celá menopauza je především metabolickou změnou, která od začátku ovlivňuje mysl a tělo. Předchází jí premenopauza. Změna je totiž jedinou stálou věcí v životě a v přírodě. S touto změnou se musíme vyrovnat. Pokud se rozhodnete o řešení v podobě hormonální substituce, je to jako byste tuto změnu života chtěly zastavit. Přitom budou nutné hlavně vnitřní změny, jinak nastane konflikt mezi myslí a tělem.

Tuto čajovou směs jsme vytvářeli s povědomím toho, jak důležité je klást důraz na vnitřní svět – ideje, koncepty a hodnoty, kterých se držíme. Klíčovou otázkou je, jaká je pravá podstata. Příroda nutí ženu stáhnout se do sebe, aby našla skutečný základní zdroj svého bytí. Toto období je darem a žena, která jím prochází, se stává krásnou, moudrou a pečující v tom nejvyšším slova smyslu. Je to období, které můžete zvládnout v pohodě!

Co vás může v období premenopauzy zaskočit?

Nepravidelné menstruační cykly, nebo jejich úplná ztráta. Vynechání menstruace, poté dlouhou dobu její normální stav. Deprese, náhlé změny nálad, poruchy spánku, zhoršení paměti, změny v sexualitě, změna intenzity krvácení, vlny horka a chladu, návaly horka, noční pocení, změny pokožky a vlasů, malý, ale znatelný, přírůstek na váze, změny trávení, únava, zadržování vody v těle, bolestivá prsa, pomalé trávení, strach ze smrti, úzkost, úpadek.

 

Užívání čajové směsi: Vzhledem k tomu, že premenopauza je příprava na zásadní změny v organismu, doporučujeme užívání směsi minimálně 3 měsíce, maximálně rok. Průměrná doba bývá 3-6 měsíců. Pokud máte na jazyku povlak, je potřeba, aby kúře předcházela detoxikace pomocí detoxikačních receptur.

 

Složení: šatavari, lékořice, andělika, římský kmín, fenykl, skořice, šafrán

Země původu: ČR