ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Menopauza - směs bylin, 40g

130 Kč
Skladem

Jak na problémy spojené s menopauzou? Ayurvéda zachází s menopauzou tak, že podporuje tělo výživnými bylinami a potravou, vhodným životním stylem, mírnou fyzickou aktivitou a vnitřní reflexí. Připravili jsme pro vás s láskou směs bylin, jejichž užívání během menopauzy vaše tělo ocení.

 

Latinský název bylin ve směsiAsparagus racemosus, Glycyrrhiza glabra, Angelica sinensis, Cuminum cyminum, Foeniculum vulgare, Cinnamomum verum, Crocus

Sanskrt:

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Menopauza dokáže vyvolat řadu nepříjemných pocitů. Ty však lze tlumit například vhodnou kombinací různých bylin. Ayurvéda zachází s menopauzou tak, že podporuje tělo právě výživnými bylinami a vhodnou potravou, ale také správně nastaveným životním stylem, mírnou fyzickou aktivitou a vnitřní reflexí. My vám s naší ayurvédskou směsí pro období menopauzy nabízíme vyrovnaný přístup k druhé polovině života.

Směs jsme namíchali a zabalili ručně. Vybrali jsme byliny, které mají příznivý vliv na komfort během menopauzu, ale také řadu dalších příznivých účinků na tělo. Například lékořice je vhodná pro duševní zdraví, imunitní systém nebo energii, římský kmín zase podporuje normální trávení a šafrán kromě (před)menstruačního komfortu nabízí efekt na pozitivní náladu.

 

Složení: šatavari, lékořice, andělika čínská, římský kmín, fenykl, cejlonská skořice, šafrán

Země původu: ČR