ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Detoxikace jater, 50g

150 Kč
Skladem

Játra jsou nezastupitelným orgánem, který pomáhá detoxikovat a stará se o metabolismusZdraví jater se v ayurvédské a čínské medicíně věnují léčitelé po tisíce let. Načerpali jsme to nejdůležitější z jejich zkušeností a nyní vše předáváme v této ručně míchané směsi bylin a koření, která je na podporu jater zaměřená.

Latinské názvy obsažených bylin a kořeníSilybum, Curcuma longa, Taraxacum, Gotu kola, Cuminum cyminum, Foeniculum vulgare, Coriandrum sativum

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa: 

Vírja: 

Vipáka: 

Dóša efekt: 

Tuto s láskou namíchanou bylinnou formuli vám doporučujeme jako doplněk očistných kúr. Užívání je nejlepší na jaře a na podzim nebo kdykoliv při léčbě antibiotiky a léky, které játra zatěžují. Mezi takové léky patří hormonální antikoncepce, léky proti epilepsii, analgetika nebo i běžně užívaný paralen ve vysokých dávkách. Vhodný čas pro využití směsi je také při pití nadbytečného množství alkoholu a při zvýšené dóše Pitta.

Směs má navíc díky své kombinaci bylin i řadu dalších účinků. Kurkuma je pozitivní pro normální trávení a normální činnost nervové soustavy, pampeliška zase působí protizánětlivě a například kmín přispívá normální hladině glukózy v krvi. 

Doporučuje se jako kúra, 1-2x denně po dobu 14 dnů-6 týdnů.

Složení: Ostropestřec, kurkuma, pampeliška, gotu kola, římský kmín, fenykl, koriandr

Země původu: ČR