ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Dašamúla, Dashamoola - 100 g, BIO

350 Kč
Skladem

Přinášíme vám směs mnoha bylin zvanou Dašamúla / Dashamoola, a to výhradně z kontrolovaného ekologického zemědělství. Dašamúla představuje starodávnou ayurvédskou formulaci deseti bylin, někdy nazývané také jako deset kořenů, která se používá v různých ayurvédských léčebných programech.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Aegle marmelos, Gmelia arborea, Stereospermum suaveolens, Premna integrifolia, Desmodium gangentium, Uravia lagopoides, Solanum indicum, Solanum xanthicarpum, Tribulus terrestris

Sanskrt: 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa: svíravá, sladká

Vírja: zahřívací

Vipáka: pálivá

Dóša efekt: VK- 

V ayurvédě je organický prášek starodávné ajurvédské formulace dašamúla / dashamoola oblíbeným domácím prostředkem a často se používá pro bylinné koupele, parní lázně, bylinné zábaly a bylinné pasty. Tato mocná, snad až magická směs deseti sušených kořenů deseti různých rostlin je vynášena po dlouhé věky díky svým úžasným zdravotním přínosům. Obsahuje od kotvičníku, přes stužkovec, pupalku žlutoplodou až po gmelinu. Bylinný lék dašamúla uklidňuje všechny tři dóši.

Upozornění: Podle nařízení EU o nových potravinách (EU) 2015/2283 nesmí být BIO prášek Dashamula uváděn na trh jako potravina v EU.

Země původu: Indie