ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME
36 položek celkem

Cena

95700
195700

Značky

Položek k zobrazení: 36
Gokshura, Tribulus terrestris - BIO
od 350 Kč

Připravte si jednoduše silný a velmi účinný odvar z kotvičníku zemního, známého v ayurvédě jako Gokshura. V Indii je Gokshura používána v ayurvédské medicíně k léčbě mnoha zdravotních obtíží. Kotvičník přispívá přirozené obranyschopnosti - imunitnímu systému a je důležitý pro pohlavní orgány - hormonální aktivitu.

 

Latinský název: Tribulus terrestris

Sanskrt: Švadamstra

 

815/PRA
Gotu kola - Pupečník asijský, BIO
od 350 Kč

Léčivé vlastnosti Gotu kola, v Asii přezdívané "zdroj života", se využívají v tradiční ayurvédské, africké a čínské medicíně po tisíce let. Rostlina patří mezi adaptogeny - přispívá duševnímu zdraví. Bez pochyby si pupečník oblíbíte také pro normální trávení, chuť k jídlunormální činnost kardiovaskulárního systému.

 

Latinský název: Centella asiatica

Sanskrt: Mandúka-parní

818/PRA
Guduči, Tinospora cordifolia - BIO
od 350 Kč

Chebule srdčitá neboli Guduči je vynikající a v ayurvédě posvátná bylinka, kterou vám přinášíme v BIO kvalitě ve formě churrna (prášek) nebo v kapslích. Patří mezi antioxidanty, je významná pro imunitu a má adaptogenní účinky. Doporučujeme také v kombinaci se skořicí nebo zázvorem.

 

Latinský název: Tinospora cordifolia

Sanskrt: gudúči/amrtá/ čakra-lakšana

824/PRA
Gurmár, Gymnema sylvestre - BIO
od 350 Kč

Gurmár je bylina, která má regenerační účinek pro Pitta konstituci. O gurmáru se také říká, že dokáže zabít chuť na sladké. Tato léčivá bylina pocházející z Asie, Afriky a Austrálie má příznivý vliv na normální hladinu cukru v krvi. Máme pro vás gurmár jako churna (prášek) nebo ve formě vegetariánských kapslí bez přídavných látek.

 

Latinský název: Gymnema sylvestre / gymnema lesní

Sanskrt: Gurmár / v Madhu-vinašini

 

827/PRA
Haritaki, Terminalia chebula - BIO
od 350 Kč

Vrcholák tříslovinný je opadavý strom, jehož plod má významné léčivé účinky. V ayurvédě se haritaki užívá při mnoha neduzích. Náš BIO prášek nebo vegetariánské kapsle s haritaki můžeme doporučit pro normální činnost jater, normální trávení nebo přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Patří mezi antioxidanty.

 

Latinský název: Terminalia chebula

Sanskrt: Haritaki/ abhayá

833/PRA
Chitrak - Plumbago zeylanicum
od 350 Kč

Chitrak je jednou z nejstarších rostlin známých v ayurvédě pro svou léčivou sílu. Kořen chitraku se používá k léčbě různých zdravotních potíží již od dob mudrce Charaky. Máme pro vás chitrak v podobě prášku nebo precizně ručně plněných veganských kapslích.

 

Latinský název: Plumbago zeylanicum-Radyx

Sanskrt: Citraka, Agni, Jvala

 

836/PRA
od 550 Kč

Kalamegha-Andrographis paniculata-Folium v Čechách známá jako Právenka latnatá(Měkkýn latnatý) Pozitivně působí na imunitní systém. Právenku latnatou pro vás pečlivě zpracováváme do formy kapslí a rozemletého prášku v BIO kvalitě. 

Bylinu můžete mít v provedení prášek ( churna) 100 g

Vegetariánské kapsle:

60 ks- balení obsahuje 30 g byliny v BIO kvalitě

100 ks- balení obsahuje 50 g byliny v BIO kvalitě

Kapsle obsahují: 500 mg/ 1 kapsle

 

1541/KAP
Kurkuma - Curcuma longa
od 160 Kč

Kurkuma je jedním ze základních pilířů ayurvédy. Namletý kořen představuje oranžový prášek, který svými účinky dokazuje, že je jedním z největších darů přírody. Kurkuma je příznivá pro imunitní systém, patří mezi antioxidanty a přispívá normálnímu trávení, normální činnosti nervové soustavy či jater. Máme pro vás vysoce kvalitní prášek nebo veganské kapsle s kurkumou.

 

Latinský název: Curcuma longa

Sanskrt: Haldi, Turmerik, Haridra

 

830/PRA
Lékořice - Yastimadhu
od 350 Kč

Vyzkoušejte sílu keře lékořice (Yastimadhu), který divoce roste v mnoha asijských zemích a v malých měřítcích se pěstuje v Indii, Íránu a Afghánistánu. Lékořice lysá je příznivá především pro normální trávení a používá se při mnoha zažívacích obtížích. Kromě toho má pozitivní účinky na energii a imunitní systém.

 

Latinský název: Glycyrrhiza glabra

Sanskrt: Yastimadhu

875/PRA
Manjista - Mořena srdčitá, BIO
od 350 Kč

Manjistha, často známá jako madder obecný nebo madder indický je ayurvédská bylinka známá pro svoje účinky na pokožku a kožní onemocnění. Indický mudrc a lékař Charaka označil manjistu jako "omlazující bylinu". Přinášíme vám špičkový BIO zdroj mořeny srdčité, jak se manjista česky nazývá, ve formě veganských kapslí nebo churna - prášku.

 

Latinský název: Rubia cordifolia

Sanskrt: Manjista

839/PRA
Neem, Azadirachta indica - BIO
od 350 Kč

Neem, česky Zederach indický patří k medicínsky nejvyužívanějším stromům vůbec, nejen v ayurvédě. Nejoblíbenější je u terapeutů zabývajících se zdravím našich střev, protože přispívá normálnímu stavu trávicího traktu. Neem podporuje také obranyschopnost a patří mezi antioxidanty. Máme skvělý BIO zdroj rovnou z indie. 

 

Latinský název: Azadirachta indica-Folium

Sanskrt: Nimba

842/PRA
700 Kč

Na základě konzultace vám vytvoříme směs bylin na míru dle vaší individuální konstituce a situace, kterou řešíte.

Množství: 100 g

1130
Nahoru
Další produkty