ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Očista do čista - čajová směs bylin, 40g

Tip
180 Kč
Skladem

Čajová směs vhodná pro každého, kdo se zajímá o jarní, podzimní nebo jakoukoliv další očistu, například po toxické zátěži. Pečlivě vybrané byliny jsou buď antioxidanty nebo mají příznivý vliv na normální činnost jater a vylučování. Namícháno ručně a s láskou.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Urtica dioica, Silybum marianum, Curcuma longa, Matricaria chamomilla, Taraxacum, Zingiber officinale

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Cítíte se někdy nevysvětlitelně unavení a pryč je vaše chuť do jindy oblíbených činností? Možná vaše tělo potřebuje úlevu, očistu, vyhnat všechny škodliviny, které se mohly nashromáždit po náročném období, dlouhé zimě nebo i obyčejné léčbě antibiotiky. Tuto čajovou směs jsme pro vás vytvořili právě k takovým příležitostem - očistným kúrám a podpoře vylučování.

Směs koření a bylin můžete použít kdykoliv během roku, nejen během běžně doporučovaného období "jarního detoxu". Zkrátka vždy, když cítíte, že vaše játra začínají volat o pomoc a tělo se chce osvěžit. Obsažené byliny mají samozřejmě mnohem více pozitivních účinků. Například kopřiva přispívá normální činnosti kardiovaskulárního systému a obsahuje železo a minerály, ostropestřec podporuje normální trávení a pampeliška patří mezi antioxidanty.

 

Složení: kopřiva, ostropestřec, kurkuma, heřmánek, pampeliška, zázvor

Země původu: ČR