ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Dobré trávení, ayurvédský čaj K2F, 50g

100 Kč
Skladem

Čajová směs v ayurvédě známá jako K2F. Namíchána výhradně ručně podle tradiční receptury pro přípravu trávicího čaje, který posílí Agni, aniž by byla zvyšována Pitta. Čaj je snadný na přípravu a vhodný pro každého, kdo cítí po jídle těžkost, trpí plynatostí a nadváhou.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Coriandrum sativum, Cuminum cyminum, Foeniculum vulgare

Sanskrt

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Tato čajová směs zvyšuje agni - trávící oheň, aniž by zvyšovala pittu. Vyplavuje z těla ámu - nečistoty. A protože jsme jí namíchali podle tradičního receptu na K2F ayurvédský čaj, má díky obsahu koriandru, kmínu a fenyklu i další účinky, mezi které patří příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a normální činnost nervové soustavy. Zároveň má antioxidační účinky.

Doporučený postup přípravy:

Do šálku vařící vody dáme 1 lžičku a povaříme několik minut, scedíme a pijeme před obědem nebo klidně i před dalšími jídly. Podle toho, v jakém stavu máme naše trávení, se může šálek tohoto čaje (odvaru) pít před jídlem i po jídle.

Pokud nemáte možnost si čaj připravit tímto způsobem, může se 1 lžička směsi přelít horkou vodou a nechat několik minut vyluhovat. Vznikne sice výluh, který má mírně odlišné účinky, ale přesto dokáže tělu prospívat.

Čaj K2F je vhodný pro všechny, kdo cítí po jídle těžkost, trpí plynatostí, nadváhou.

Složeni: koriandr, římský kmín, fenykl

Země původu: ČR