ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Čaj Bohyně Afrodité, 40g

100 Kč
Skladem

Čaj Bohyně Afrodité v sobě skrývá řadu léčivých bylin, od kotvičníku po maurský sléz. Tuto ručně připravenou směs jsme vytvořili se záměrem podpořit sexuální zdraví a udržovat zdravé sexuální vztahy. Směs je blahodárná pro hormonální aktivitu a zároveň cílí na normální činnost nervové soustavy a dýchacího systému.

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Tribulus terrestris, Turnera diffusa, Smilax ornata, Rhaponticum carthamoides, Malva

Sanskrt

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa: 

Vírja: 

Vipáka: 

Dóša efekt: 

Když spojíte účinky tak silné byliny, jako je kotvičník, s damiánou, kořeny sarsapalie a maralu a přidáte maurský sléz, vznikne úžasná čajová směs, kterou si rychle oblíbí jak příznivci ayurvédské medicíny, tak i běžní laici. Záměr této naší směsi je zřejmý - podpora sexuálního zdraví a hormonální aktivity. Obsažené byliny mají však mnohem více účinků.

Kotvičník má příznivý vliv na normální funkce močové soustavy a pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Celá tato rostlina přispívá zdraví úst a dásní a normálnímu stavu pokožky.

Damiána pravá je kromě byliny pro sexuální zdraví důležitá pro duševní a kognitivní činnost. Přispívá normální hladině cukru v krvi a duševní pohodě.

Kořen maralu, tedy Parchy saflorové, je příznivý pro osvěžení těla a mentální zdraví. 

 

Složení: Kotvičník, damiána, sarsapalia kořen, maral kořen, maurský sléz

Země původu: ČR