ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Agni čaj Váta-Kapha, 40g

130 Kč
Skladem

Ručně míchaný ayurvédský čaj na podporu trávení a pro pomalý metabolismus. Složen pouze z těch nejlepších surovin, stejně jako všechny naše ostatní Agni čaje. 

 

Latinský název bylin a koření ve směsi: Foeniculum vulgare, Cuminum cyminum, Zingiber officinale, Cinnamomum verum

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Agni čaje

Tyto ručně míchané čaje jsou určeny pro podporu vašeho trávení a trávícího ohně. Můžeme je doporučit také při pomalém metabolismu, kdy je hlavním signálem nepřítomnost hladu.

Váta trávící potíže, které jsou spojené s trávícím ohněm se projevuji:

Kolísavým hladem, kolísavým apetitem, nepravidelným jezení či vynecháváním jídel. Běžně se objevuje také nerovná hladina cukru, chutě na sladké a slané, pocity nevolnosti či na zvracení, pocity bolesti či tlaku v žaludku nebo podbřišku, plynatost, nafouklé břicho, krkání, nepravidelné vyměšování a tendence k zácpě.

Kapha trávící potíže se projevují:

Když jídlo trávíte pomalu. Máte malou kapacitu pro energeticky těžká jídla, jako jsou sladké a mléčné výrobky. Často máte pocity těžkosti, zahlenění, těžkost po jídle, únavu po jídle a běžné je jezení pozdě večer, někdy i v noci – výsledkem je hromadění tuku.

Složení: fenykl, římský kmín, zázvor, cejlonská skořice

Země původu: ČR