E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.

Aloe vera čistý gel, 50 ml

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Využijte léčivé a terapeutické vlastnosti Aloe Vera, které jsou známé po staletí. Ayurvéda Aloe zařadila do zlatého řádu 50 nejléčivějších rostlin. Náš vlastní čistý gel z Aloe doporučujeme nanášet lokálně na postižená místa. Vhodný po opaření pokožky, pro čištění a detoxikaci. Výborně se hodí i jako podklad pod make-up či pudr.

 

Latinský název: Aloe barbadensis

SanskrtKumarí


  • Skladem
340 Kč
Kategorie: PÉČE O TĚLO A RELAXACE
 

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa: hořká, sladká

Vírja: chladivý

Vipáka: sladký

Dóša efekt: PK-, V+

Náš originální Ayurvéda Manufaktura gel citlivě extrahovaný z listů Aloe Vera (Aloe barbadensis). Určen k zevnímu - vnějšímu použití. Plně využívá všech benefitů rostliny Aloe Vera a vy oceníte jeho čistotu. Zkrátka žádné parabeny nebo silikon. 

Aloe Vera má v ayurvédě nezastupitelné místo a skrývá v sobě obrovskou léčivou sílu. Příznivě působí na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, patří mezi antioxidanty, používá se pro čištění a detoxikaci a přispívá normálnímu stavu pokožky. Gel z aloe je oblíbeným přípravkem na běžná menší poranění, jako jsou popáleniny či poštípání hmyzem. Je přirozeným chladivým prostředkem.

V sanskrtu se Aloe Vera nazývá Ghrita – Kumari, v překladu "mladá dívka". Toto jméno je jí dáno, protože Védy věřily, že rostlina dodává ženě mládí a má regenerační účinek.


Složení:
 
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aqua, Glycerin, Allantoin, Polysorbate 20, Panthenol, Arginine, Sodium Benzoate

Země původu: Tunis