ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Pro zdraví a sílu muže, 30 g, čajová směs

170 Kč
Skladem

Precizně ručně namíchaná čajová bylinná směs zaměřená na mužské zdraví. Obsahuje tradiční ayurvédské byliny, adaptogeny, byliny působící na svalový tonus, energii a nervovou soustavu.

 

Latinský název bylin a koření ve směsiWithania somnifera, Tribulus terrestris, Rhaponticum carthamoides, Turnera diffusa, Lepidium meyenii, Centella asiatica, Cymbopogon citratus

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa:

Vírja:

Vipáka:

Dóša efekt:

Kombinace ručně připravených bylin zaměřená na mužské zdraví.

Ašvagandha bývá v ayurvédské medicíně přezdívána jako "síla koně". Je zařazena mezi adaptogeny, protože podporuje duševní a kognitivní činnost, koncentraci a působí proti únavě. Česky vitánie je však spojována i s výdrží, omlazením, vitalitou, pozitivním účinkem na svaly a je antioxidantem.

Kotvičník zemní je výborná bylina pro sportovce. Plody a kořeny kotvičníku jsou bohaté na rostlinné steroidy označované jako fytoferoly. Díky tomu působí příznivě na energii a svalový tonus. Kotvičníku se říká také "zelená viagra", protože je blahodárný pro pohlavní orgány a hormonální aktivitu. 

Damiána je určena pro mužské i ženské libido, doslova pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy. V ayurvédě se používá i při zánětech močových cest. Blahodárně působí také na duševní a kognitivní činnost.

Maral kořen je vhodným prostředkem pro celkové osvěžení vašeho těla. Příznivě působí na imunitu, mentální zdraví a přispívá normálnímu stavu kardiovaskulární soustavy.

Maca je věhlasná peruánská bylina, doslova bylina třetího tisíciletí. Peruánci macu používali pro posilování imunity, vitality a zlepšení sexuálních funkcí. Dnes víme, že je maca blahodárná pro plodnost.

Gotu kola je podle přírodní medicíny bylinou dlouhověkosti. Vyniká vlivem duševní zdraví a kognitivní funkce. V Asii se jí přezdívá "potrava pro mozek".

Citronová tráva je zdrojem vitamínů a minerálů.

 

Složení: ašvagandha, kotvičník, maral kořen, damiána, maca, gotu kola, citronová tráva

Země původu: ČR