E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.

Pro zdraví a sílu muže, 30 g, čajová směs

Neohodnoceno

Obsahuje: ašvagandha, kotvičník, maral kořen, damiána, maca, gotu kola, citronová tráva

Množství: 30 g

Země původu: ČR


  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Pro zdraví muže
 

Kombinace těchto bylin podporuje zdraví muže. Ašvagandě se v ayurvédské medicíně říká "SÍLA KONĚ".

Kotvičník zemní je výborná bylina pro sportovce. Plody a kořeny kotvičníku jsou bohaté na rostlinné steroidy označované fytoferoly. Díky tomu pomáhá podporovat tvorbu testosteronu. Zlepšuje růst svalové hmoty a zrychluje regeneraci svalů po sportovní zátěži. Říká se mu také "zelená viagra". Zlepšuje potenci mužů a sexuální apetit u žen. Kotvičník také přispívá ke zlepšení psychické kondice, má příznivý vliv na trávení. Obsahuje vitamín C a proto patří mezi antioxidanty.

Damiána- je výborná pro mužské i ženské libido, používá se jako klidnící prostředek při zánětech močových cest. Ulevuje od nachlazení a podporuje vykašlávání díky obsahu éterických olejů. Podporuje zažívání a zlepšuje mentální funkce. Povzbuzuje činnost mozku, zlepšuje paměť.

Maral kořen- pomáhá budovat svalovou hmotu, podporuje bystrost mysli a získání fyzické i duševní kondice. Je uznávaný při řešení impotence.

Maca- byliny třetího tisíciletí, věhlasná peruánská bylina, kterou používali pro posilování imunity, vitality a zlepšení sexuálních funkcí.

Gotu kola- bylina dlouhověkosti, vyniká především vlivem na nervovou soustavu. V Asii se přezdívá "potrava pro mozek", příznivě ovlivňuje mentální funkce, snižuje stres a napětí, zvyšuje psychickou odolnost.

Citronová tráva- je zdrojem vitamínů a minerálů, má antioxidační účinky, zpomaluje stárnutí buněk