ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Koupelová sůl Váta, 200g

200 Kč
Skladem

Složení: Růžová himalájská sůl

             esenciálními oleji: kardamon, geranium,muškátový oříšek, red orange

Vyrobeno v ČR

HAND MADE, baleno ručně!

Bez konzervantů a přídavných látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro relaxaci v náročných dnech. Esenciální oleje kardamon, geranium, muškátový oříšek a červený pomeranč vytváří jedinečnou kompozici pro uvolnění a  příjemný odpočinek. Relaxační koupele se doporučují především v podzimním a zimním období, kdy je důležité tělo zahřívat a hýčkat. Pomůže harmonizovat vaši VÁTU, která se při nerovnováze například projevuje: neklidem, špatným spánkem a problémy s usínáním, zapomětlivostí, nesoustředěním, úzkostí, strachy a obavami, suchou kůží, nepravidelným vyprazdňováním a řadou dalších projevů.

Napusťte si teplou vanu, přidejte do vody 1-2 polévkové lžíce soli a nechejte rozpustit. Pro zvýšení relaxačního účinku si ke koupeli zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. To vše bude lahodit vašim, stresem zatěžovaným, smyslům. Nechejte se hýčkat relaxační koupelí po dobu 20 minut a po koupeli doporučujeme natřít tělo olejem.