E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.
Tip

Koupelová sůl Váta, 200g

Neohodnoceno

Složení: Růžová himalájská sůl

             esenciálními oleji: kardamon, geranium,muškátový oříšek, red orange

Vyrobeno v ČR

HAND MADE, baleno ručně!

Bez konzervantů a přídavných látek


  • Skladem
200 Kč
Kategorie: PÉČE O TĚLO A RELAXACE
 

Pro relaxaci v náročných dnech. Esenciální oleje kardamon, geranium, muškátový oříšek a červený pomeranč vytváří jedinečnou kompozici pro uvolnění a  příjemný odpočinek. Relaxační koupele se doporučují především v podzimním a zimním období, kdy je důležité tělo zahřívat a hýčkat. Pomůže harmonizovat vaši VÁTU, která se při nerovnováze například projevuje: neklidem, špatným spánkem a problémy s usínáním, zapomětlivostí, nesoustředěním, úzkostí, strachy a obavami, suchou kůží, nepravidelným vyprazdňováním a řadou dalších projevů.

Napusťte si teplou vanu, přidejte do vody 1-2 polévkové lžíce soli a nechejte rozpustit. Pro zvýšení relaxačního účinku si ke koupeli zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. To vše bude lahodit vašim, stresem zatěžovaným, smyslům. Nechejte se hýčkat relaxační koupelí po dobu 20 minut a po koupeli doporučujeme natřít tělo olejem.