ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Koupelová sůl Pitta, 200g

220 Kč
Skladem

Složení:himalájská sůl růžová, esenciální olej pomeranč, cejlonský čaj, ylang ylang, damašská růže

Množství:200g

Hand made!

Vyrobeno v ČR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro relaxaci v náročných dnech a zklidnění duše i těla. Esenciální oleje pomeranč, cejlonský čaj, ylang ylang a damašská růže vytváří jedinečnou kompozici pro uvolnění a  příjemný odpočinek. Relaxační koupele se doporučují především v podzimním a zimním období, kdy je důležité tělo zahřívat a hýčkat. Pomůže harmonizovat vaši Pittu, která se při nerovnováze například projevuje: vznětlivostí, zaměřením na výkon, pocity pálení v těle, "zavařená hlava", zhoršováním zraku, pálení očí, pálení po těle, akné nebo dalším zánětlivými procesy na těle.

Napusťte si teplou vanu-pro Pitta konstituci nebo nerovnováhu, by koupel neměla být příliš horká. Přidejte do vody 1-2 polévkové lžíce soli a nechejte rozpustit. Pro zvýšení relaxačního účinku si ke koupeli zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. To vše bude lahodit vašim, stresem zatěžovaným, smyslům. Nechejte se hýčkat relaxační koupelí po dobu 20 minut a po koupeli doporučujeme natřít tělo olejem.