ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Kustovnice 100 g

120 Kč
Skladem

Kustovnice, nesířená, výběr z plodů

Lycium chinense

Množství: 100 g

Země původu: Čína(Ningxia)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nesířené bobule kustovnice čínské, kalibr 180/50g

Skladování: pro zachování vysoké kvality skladujte kustovnici v našem vakuovém sáčku při pokojové teplotě, mimo sluneční záření. Sáček mějte dobře uzavřený, je vhodné jej ještě umístit do uzavřené sklenice (čím menší, tím lepší).

Kvalita goji se udává dle množství plodů, které se vejde do 50g (tzv. kalibr). Čím méně plodů v 50g, tím jsou plody větší a kvalitnější - rostlina plody vyživovala po dlouhý čas. Nejběžnějším kalibrem goji v českých obchodech je 400-500/50g. My Vám nabízíme plody nejvyšší dosažitelné kvality, tedy kalibr 180/50g z vyhlášené čínské oblasti Ningxia. Plody jsou obrovské, nesířené, velmi sladké a chutné. Goji je považováno za zázračné ovoce, které má nezastupitelné místo v tradičních medicínách a je plné antioxidantů. Na látkách obsažených v goji je prováděno mnoho výzkumů stárnutí, alergií a dalších zdravotních problémů. Sušené bobule doporučujeme dát do studené vody, ochotně ji nasají a budou krásně měkké a vláčné.