ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Trikatu, tři meče-áma páčana pro Kaphu, kapsle

350 Kč
Skladem
Varianta

Trikatu, to je kombinace koření, která obsahuje vysoce kvalitní cejlonský černý pepř, zázvor a dlouhý pepř. Jedná se o klasickou ayurvédskou medicínu zaměřenou na trávení. Trikatu je jedním z hlavních stimulátorů Agni – trávícího ohně v zažívacím traktu.

 

Latinské názvy bylin ve směsi: Piper nigrum, Piper longum, Zingiber officinale

Sanskrt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayurvédské farmakologické vlastnosti

Rasa

Vírja

Vipáka

Dóša

Směs Trikatu je jeden z hlavních stimulátorů trávícího ohně v zažívacím traktu, zvaného v ayurvédě Agni. Zároveň dle ayurvédy odstraňuje Ámu (toxiny). Směs obsahuje ručně namíchaný pepř černý, který patří mezi antioxidanty, přispívá normálnímu trávení a působí pozitivně na oběh v jemných krevních cévách a kapilárách, pepř dlouhý, který umí povzbudit a přispívá normální činnosti cévní soustavy a také zázvor, známý prostředek pro normální hladinu cukru v krvi, normální trávení a přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. 

Tato kombinace vysušuje a je silně pálivá. Pokud by se u vás objevily příznaky zvýšení Pitty nebo Váty, jako je horkost či zácpa, použijte tuto směs s mlékem.

Doporučená dávka je 1-3 g 2-3 x denně, tradičně se doporučuje s medem

Před jídlem podporuje Agni, po jídle „vaří“= tráví Ámu

 

Kontraindikace: vysoká Pitta a těhotenství

 

Složení: Černý pepř, dlouhý pepř, zázvor

Množství: 500mg/kapsle

Země původu: ČR