ESHOP MOMENTÁLNĚ REDESIGNUJEME. POKUD BYSTE COKOLI NEMOHLI NAJÍT, NAPIŠTE NA AYURVEDAMANUFAKTURA@EMAIL.CZ A RÁDI VÁM POMŮŽEME

Chci od života víc - malá ochutnávka naděje

299 Kč
Skladem

Autorka: Zdenka Pižlová, Johana MIkešová, Hana Hozová

Je určena těm, kteří neztrácejí naději a chtějí od života víc

Vydalo: Albatros Media

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Chci od života víc, je  kniha inspirativních povídek a rozhovorů ze života, příběhů lidí, kteří se rozhodli, že se i přes různé životní výzvy a peripetie nevzdají naděje na řešení a budou hledat cestu, i kdyby jim to mělo trvat kdovíjak dlouho. Jsou odvážní a nebojí se objevit o sobě něco nového, změnit své způsoby a riskovat, že také mohou přijít o to, co byli dosud zvyklí, protože to v jejich očích bylo správné, obvyklé, normální a ostatními schválené.

Postupně si uvědomují, v čem chybují, proč jim věci nefungují, co potřebují udělat jinak a změnit. Ovšem bez spousty otázek a práce na sobě by žádný z hrdinů nedokázal změnit svůj pohled na život, nedíval by se na svět i sám na sebe s jinou perspektivou, jeho či její naděje by pro ně nezazářila jasným světlem.

Kniha je zkrátka takovou malou ochutnávkou naděje, že nezáleží na tom, s čím se v životě potýkáme, ale na tom, zda aktivně hledáme řešení.

(citováno z knihy Chci od života víc)