E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.
Novinka

Esenciální olej Rozmarýnu, 10 ml

Neohodnoceno

100% čistý, neředěný, prvotřídní esenciální olej rozmarýnu

Země původu: Itálie

Množství: 10 ml


  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Esenciální oleje
 

Použití: Aromaterapie, pro použití přímo na pleť tento olej řeďte 1:50 s rostlinným olejem, např. kokosovým. Nejprve vyzkoušejte malé množství pro případ alergie.

Upozornění: Hořlavina! Používejte v bezpečné vzdálenosti od horkých předmětů či ohně, jen v aromalampách a difusérech. Chraňte oči. Uchovávejte v chladu mimo dosah dětí. Při náhlém požití, zasažení očí nebo sliznic zasažené místo důkladně oplachujte vodou a ihned vyhledejte lékaře.

Hlavními aromatickými složkami esenciálního oleje rozmarýnu jsou pinen, 1,8 cineol a kafr. Rozmarýn lékařský je jedna z nejvýznamnějších bylinek a tak její esenciální olej má nepřeberné množství přisuzovaných účinků. Například probuzení mozkové činnosti, růst vlasů. úleva od bolesti, podpora krevního oběhu a jiné. Esenciální oleje testujte a používejte vždy ředěné. Pro test vůně doporučujeme 1 kapku do sklenice vody.

 

Složení: 100 % neředěný esenciální olej kůry rozmarýnu lékařského

Země původu: Itálie

Latinský název: Rosmarinus officinalis

 

Skladování: lahvičku uchovávejte v našem sáčku při pokojové teplotě mimo sluneční záření.