E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.
Doprava zdarma

Vaříme pro rovnováhu těla i duše podle 5 elementů-podzim

Neohodnoceno

Osobní setkání v naší ayurvédské kuchyni. Kulinářský víkend plný tipů, rad a přípravy jídla pro podzimní sezonu. Na vlastní kůži zažijete, jak se budete cítit, když budete 2 dny jíst podle sezonních doporučení.

Termín: 4.-5.9.2021

Místo konání: Zaječí.

Cena:3.600,- Kč(obsahuje suroviny na vaření, celodenní stravu, písemné materiály s recepty a ubytování)

Záloha předem:1.500 Kč do 30.8.2021


  • Skladem
1 500 Kč
Kategorie: Pobyty a workshopy
 

Vysvětlíme se principy vaření podle 5 elementů. V podzimním období převažují elementy PROSTOR a VZDUCH. Budeme pracovat s potravinami a kořením, které jsou pro toto období vyrovnávací.

Ayurvédská strava, vycházející právě ze znalostí kombinací 5 elementů není indická kuchyně. Můžete tyto znalosti uplatnit v jakékoliv kuchyni, včetně naší české. Snažíme vycházet z našich regionálních surovin a stravu přizpůsobit českým podmínkám.

Naučíme vás, jak si vytvořit kompletní menu, aby vašemu tělu nic nechybělo a pochutnali jste si na něm nejen vy i vaše rodina.

Dostanete tipy na snídaně, obědy i večeře pro "normální smrtelníky" :-)

Všechno si vyzkoušíte prakticky, po absolvování workshopu si budete vědět rady, jak tyto znalosti převést do běžného života.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.