E-shop pro Vás právě plníme. Pokud něco nemůžete najít, napište nám na náš email: ayurvedamanufaktura@email.cz a společně zjistíme, zda Vám produkt můžeme připravit.

Premenopauza, čajová směs, 40 g

Neohodnoceno

Složení: Šatavari, lékořice, andělika, římský kmín, fenykl, skořice, šafrán

 


  • Skladem
130 Kč
Kategorie: ČAJE
 

Celá menopauza je především změnou v metabolických funkcích. Není to žádná nemoc, porucha nebo problém, pokud jsme schopni tělu poskytnout náležitou podporu. Je to metabolická změna, která od začátku ovlivňuje mysl a tělo. Změna je jedinou stálou věcí v životě a v přírodě. S touto změnou se musíme vyrovnat. Pokud to řešíme nějakou hormonální substitucí, je to jako bychom tuto změnu života, chtěly zastavit! Měly bychom začít zvažovat směřování svého života. Budou nutné vnitřní změny, jinak nastane konflikt mezi myslí a tělem.

Důležité je klást důraz na vnitřní svět – ideje, koncepty a hodnoty, kterých se držíme. Klíčovou otázkou je jaká je moje pravá podstata. Příroda nutí ženu stáhnout se do sebe, aby našla skutečný základní zdroj svého bytí. Toto období je darem a žena, která jím prochází se stává krásnou, moudrou a pečující v tom nejvyšším slova smyslu.

 

Co vás může v tomto období zaskočit?

Nepravidelné menstruační cykly, nebo už úplná ztráta, vynechání menstruace, pak dlouhou dobu normální stav, deprese, náhlé změny nálad, poruchy spánku, zhoršení paměti, změny v sexualitě, změna intenzity krvácení, vlny horka a chladu, návaly horka, noční pocení, změny pokožky a vlasů, malý, ale znatelný, přírůstek na váze, změny trávení, únava, zadržování vody v těle, bolestivá prsa, pomalé trávení, strach ze smrti, úzkost, úpadek.

 

Užívání: Vzhledem k tomu, že se jedná a zásadní změny v organismu, je užívání minimálně 3 měsíce, maximálně rok. Průměrná doba bývá 3-6 měsíců. Pokud máte na jazyku povlak je potřeba ještě,aby kúře předcházela detoxikace pomocí detoxikačních receptur.

 

Složení: Šatavari, lékořice, andělika, římský kmín, fenykl, skořice, šafrán